stacja konserwacji pojazdów

O firmie

Firma istnieje od 1985 roku, od początku Naszą specjalizacją były naprawy blacharsko-lakiernicze. Aktualnie karoseria nowych samochodów, jest coraz gorzej zabezpieczona fabrycznie przez producentów, dlatego wyszliśmy do Naszych klientów z ofertą hydropiaskowania, wygłuszania, woskowania i konserwacji podwozia co w znaczny sposób przedłuży życie Państwa samochodu.

Wykonujemy bezpłatne oględziny samochodu, zawsze w obecności właściciela, korzystając z podnośnika płytowego, dzięki czemu Twój samochód jest bezpieczny i nie zostanie uszkodzony. Sprawdzamy komorę silnika i wszystkie obrzeża błotników, drzwi, progów, masek, pokryw i nadkoli od strony kół a następnie wchodzimy pod samochód sprawdzając całe podwozie i profile zamknięte. Podczas oględzin staramy się zlokalizować wszystkie problematyczne miejsca i wstępnie nakreślić co można zrobić dalej. Po oględzinach tłumaczymy, w jaki sposób powinno się przeprowadzić zabezpieczenie i ostateczna decyzja oraz zakres usług wybiera klient. Wszystkie ustalenia są zapisywane i wykonujemy wycenę. Podczas oględzin często okazuje się, że samochód jest niewłaściwie zabezpieczony co jest nieprzyjemną niespodzianką dla właścicieli pojazdów. Producenci samochodów przekazują swoim klientom informację, że dziś się nie zabezpiecza i nic nie trzeba robić z nowym samochodem. Wieloletnie serwisowanie generuje spore koszty jednak podwozie jest skorodowane i wymaga często naprawy.

 

Warto sprawdzić jak jest wygłuszony i w jakim stanie jest konserwacja fabryczna w Twoim samochodzie i czy rzeczywiście musisz się martwić.

Posiadamy profesjonalny sprzęt natryskowy firmy SATA, sprzęt myjący FALCH i KARCHER, komorę do konserwacji oraz komorę lakierniczą w której osuszamy samochody.

Zapraszamy do zakładki REALIZACJE gdzie można zobaczyć kilka naszych dotychczasowych prac.

Bezpłatnie sprawdzimy stan podwozia w Twoim samochodzie, nie zwlekaj i umów się!

Godziny oględzin: poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00, sobota 8:00 - 16:00

 

 


Przedłuż życie swojego samochodu!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.