stacja konserwacji pojazdów

O firmie

Firma istnieje od 1985 roku, od początku Naszą specjalizacją były naprawy blacharsko-lakiernicze. Aktualnie karoseria nowych samochodów, jest coraz gorzej zabezpieczona fabrycznie przez producentów, dlatego wyszliśmy do Naszych klientów z ofertą hydropiaskowania, wygłuszania, woskowania i konserwacji podwozia.

Wykonujemy bezpłatne oględziny samochodu, zawsze w obecności właściciela, na podnośniku płytowym nie chwytając w ogóle za samochód i sprawdzamy komorę silnika i wszystkie obrzeża błotników, drzwi, progów, masek, pokryw i nadkoli od strony kół a następnie wchodzimy pod samochód sprawdzając całe podwozie i profile zamknięte. Podczas oględzin staramy się wszystkie problematyczne miejsca zlokalizować i wstępnie nakreślić, co można zrobić dalej a także pokazać te dobrze zabezpieczone fabrycznie miejsca niektórych samochodów. Po oględzinach tłumaczymy, w jaki sposób powinno się przeprowadzić zabezpieczenie i czy jest w ogóle potrzebne ( rzadkość ), a decyzja zawsze należy do klienta. Wszystkie ustalenia są zapisywane i wykonuje się wycenę. Podczas oględzin naiwność niektórych właścicieli pojazdów przeraża,  wierzyli sprzedawcą salonów i doradcą serwisowym, że dziś się nie zabezpiecza podwozia, nic nie trzeba z nowym samochodem robić, latami serwisowali i płacili dużo a podwozie rude i w opłakanym stanie. Samochód to nie pralka czy lodówka, chyba że kupuje się go na kilka lat i odsprzedaje, a cały problem pozostawia kolejnemu właścicielowi.


Warto sprawdzić jak jest wygłuszony i w jakim stanie jest konserwacja fabryczna w Twoim samochodzie i czy rzeczywiście musisz się martwić.


Posiadamy profesjonalny sprzęt natryskowy firmy SATA, sprzęt myjący FALCH i KARCHER, komorę do konserwacji oraz komorę lakierniczą w której osuszamy samochody.

Sprawdzenie stanu podwozia w Twoim samochodzie nic nie kosztuje, zadzwoń i umów się!

Godziny oględzin: poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00, sobota 8:00 - 16:00

Przedłuż życie swojego samochodu!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.